EEV-TG2A100P
PanasonicPanasonic
EEV-TG2A100P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-TG2A100P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Foi de date: EEV-TG2A100P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-TG2A100P
Număr parc EEV-TG2A100P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 268629 pcs Fișa cu date EEV-TG2A100P.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 45.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEVTG2A100P
PCE3694TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.3 Ohm @ 100kHz
descriere detaliata 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.3 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 10µF