EEV-TG1H331Q
PanasonicPanasonic
EEV-TG1H331Q Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-TG1H331Q
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Foi de date: EEV-TG1H331Q.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-TG1H331Q
Număr parc EEV-TG1H331Q Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45327 pcs Fișa cu date EEV-TG1H331Q.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3651DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 230 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 230 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 330µF