EEV-TG1E331UP
PanasonicPanasonic
EEV-TG1E331UP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-TG1E331UP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Foi de date: EEV-TG1E331UP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-TG1E331UP
Număr parc EEV-TG1E331UP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 95191 pcs Fișa cu date EEV-TG1E331UP.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie TG Ripple Current @ Low Frequency 175.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3639DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 300 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 330µF