EEV-HB1H1R0R
PanasonicPanasonic
EEV-HB1H1R0R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HB1H1R0R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Foi de date: EEV-HB1H1R0R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HB1H1R0R
Număr parc EEV-HB1H1R0R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2768 pcs Fișa cu date EEV-HB1H1R0R.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie HB Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEVHB1H1R0R
PCE3045TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1µF Aplicații Automotive