EEV-HA1V101XP
PanasonicPanasonic
EEV-HA1V101XP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HA1V101XP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Foi de date: EEV-HA1V101XP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HA1V101XP
Număr parc EEV-HA1V101XP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4022 pcs Fișa cu date EEV-HA1V101XP.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie HA Ripple Current @ Low Frequency 84mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEVHA1V101XP
PCE3361TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații Automotive