EEV-HA1H470UP
PanasonicPanasonic
EEV-HA1H470UP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HA1H470UP
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Foi de date: EEV-HA1H470UP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HA1H470UP
Număr parc EEV-HA1H470UP Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 380103 pcs Fișa cu date EEV-HA1H470UP.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie HA Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume EEVHA1H470UP
PCE3230TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații Automotive