EEV-HA1E330P
PanasonicPanasonic
EEV-HA1E330P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-HA1E330P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Foi de date: EEV-HA1E330P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-HA1E330P
Număr parc EEV-HA1E330P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6070 pcs Fișa cu date EEV-HA1E330P.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie HA Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume PCE3010DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații Automotive