EEV-FK1V331P
PanasonicPanasonic
EEV-FK1V331P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-FK1V331P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Foi de date: EEV-FK1V331P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-FK1V331P
Număr parc EEV-FK1V331P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3347 pcs Fișa cu date EEV-FK1V331P.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie FK Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume PCE3420DKR Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 80 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF