EEV-FK1K151Q
PanasonicPanasonic
EEV-FK1K151Q Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-FK1K151Q
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD
Foi de date: EEV-FK1K151Q.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-FK1K151Q
Număr parc EEV-FK1K151Q Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 80V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61523 pcs Fișa cu date EEV-FK1K151Q.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie FK Ripple Current @ Low Frequency 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3494CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 320 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 150µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații Automotive