EEV-FK1C220R
PanasonicPanasonic
EEV-FK1C220R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-FK1C220R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Foi de date: EEV-FK1C220R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-FK1C220R
Număr parc EEV-FK1C220R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4466 pcs Fișa cu date EEV-FK1C220R.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FK Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume PCE3396CT Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanta 700 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF