EEV-FC1H4R7R
PanasonicPanasonic
EEV-FC1H4R7R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-FC1H4R7R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Foi de date: EEV-FC1H4R7R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-FC1H4R7R
Număr parc EEV-FC1H4R7R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3646 pcs Fișa cu date EEV-FC1H4R7R.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 37.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume EEVFC1H4R7R
PCE3255TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4.7µF Aplicații Automotive