EEV-FC1E220P
PanasonicPanasonic
EEV-FC1E220P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-FC1E220P
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Foi de date: EEV-FC1E220P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEV-FC1E220P
Număr parc EEV-FC1E220P Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 206239 pcs Fișa cu date EEV-FC1E220P.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3109DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 1 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații Automotive