EEV-FC0J220R
PanasonicPanasonic
EEV-FC0J220R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEV-FC0J220R
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Foi de date: EEV-FC0J220R.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EEV-FC0J220R
Număr parc EEV-FC0J220R Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6700 pcs Fișa cu date EEV-FC0J220R.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume PCE3090CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedanta 3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 22µF Aplicații Automotive