EEU-TP1V621
PanasonicPanasonic
EEU-TP1V621 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TP1V621
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 620UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: EEU-TP1V621.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TP1V621
Număr parc EEU-TP1V621 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 620UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41836 pcs Fișa cu date EEU-TP1V621.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie TP Ripple Current @ Low Frequency 1.395A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.49A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTP1V621
P14940
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 620µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C capacitanță 620µF
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-TP1V621B
EEU-TP1V621B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 620UF 20% 35V RADIAL