EEU-TP1E272SB
PanasonicPanasonic
EEU-TP1E272SB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TP1E272SB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: EEU-TP1E272SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TP1E272SB
Număr parc EEU-TP1E272SB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47349 pcs Fișa cu date EEU-TP1E272SB.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie TP Ripple Current @ Low Frequency 2.16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-TP1E272SB-ND
EEUTP1E272SB
P15698TB
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C capacitanță 2700µF