EEU-TA1V221
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1V221
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1V221.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1V221
Număr parc EEU-TA1V221 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178991 pcs Fișa cu date EEU-TA1V221.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 497.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1V221
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 130 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose