EEU-TA1H102
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-TA1H102
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: EEU-TA1H102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-TA1H102
Număr parc EEU-TA1H102 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74086 pcs Fișa cu date EEU-TA1H102.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie TA Ripple Current @ Low Frequency 1.823A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.43A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUTA1H102
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 31 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-TA1H100BJ
EEU-TA1H100BJ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 336258 pcs
Descarca: EEU-TA1H100BJ.pdf
RFQ
EEU-TA1H102S
EEU-TA1H102S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL