EEU-HD1H3R3B
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H3R3B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-HD1H3R3B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.EEU-HD1H3R3B.pdf2.EEU-HD1H3R3B.pdf3.EEU-HD1H3R3B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-HD1H3R3B
Număr parc EEU-HD1H3R3B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 679478 pcs Fișa cu date 1.EEU-HD1H3R3B.pdf2.EEU-HD1H3R3B.pdf3.EEU-HD1H3R3B.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie HD Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 44mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-HD1H3R3B-ND
EEUHD1H3R3B
P15755TB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 3.3µF