EEU-HD1H221
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H221 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-HD1H221
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.EEU-HD1H221.pdf2.EEU-HD1H221.pdf3.EEU-HD1H221.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-HD1H221
Număr parc EEU-HD1H221 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 87596 pcs Fișa cu date 1.EEU-HD1H221.pdf2.EEU-HD1H221.pdf3.EEU-HD1H221.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie HD Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUHD1H221
P15153
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF