EEU-FR1J561SB
PanasonicPanasonic
EEU-FR1J561SB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FR1J561SB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-FR1J561SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FR1J561SB
Număr parc EEU-FR1J561SB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55033 pcs Fișa cu date EEU-FR1J561SB.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie FR Ripple Current @ Low Frequency 1.615A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.153A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume P15301CT
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 29 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
capacitanță 560µF Aplicații General Purpose