EEU-FR1C102B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1C102B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FR1C102B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.EEU-FR1C102B.pdf2.EEU-FR1C102B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FR1C102B
Număr parc EEU-FR1C102B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 366816 pcs Fișa cu date 1.EEU-FR1C102B.pdf2.EEU-FR1C102B.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie FR Ripple Current @ Low Frequency 1.343A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.79A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-FR1C102B-ND
EEUFR1C102B
P15331TB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 28 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose