EEU-FR0J821
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J821 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FR0J821
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: EEU-FR0J821.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FR0J821
Număr parc EEU-FR0J821 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 212704 pcs Fișa cu date EEU-FR0J821.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FR Ripple Current @ Low Frequency 712.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFR0J821
P14360
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 56 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații General Purpose