EEU-FM1H151B
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H151B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FM1H151B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: EEU-FM1H151B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FM1H151B
Număr parc EEU-FM1H151B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 470727 pcs Fișa cu date EEU-FM1H151B.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie FM Ripple Current @ Low Frequency 819mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.17A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-FM1H151B-ND
EEUFM1H151B
P19715TB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 42 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose