EEU-FM1C392B
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C392B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FM1C392B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: EEU-FM1C392B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FM1C392B
Număr parc EEU-FM1C392B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 132367 pcs Fișa cu date EEU-FM1C392B.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie FM Ripple Current @ Low Frequency 3.056A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.82A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFM1C392B
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 14 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3900µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3900µF Aplicații General Purpose