EEU-FM0J102
PanasonicPanasonic
EEU-FM0J102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FM0J102
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: EEU-FM0J102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FM0J102
Număr parc EEU-FM0J102 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 194133 pcs Fișa cu date EEU-FM0J102.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie FM Ripple Current @ Low Frequency 967.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFM0J102
P12340
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 38 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FM0J122B
EEU-FM0J122B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 516797 pcs
Descarca: EEU-FM0J122B.pdf
RFQ
EEU-FK0J152L
EEU-FK0J152L
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 149922 pcs
Descarca: EEU-FK0J152L.pdf
RFQ
EEU-FM0J102B
EEU-FM0J102B
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL