EEU-FC2A1R0H
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A1R0H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC2A1R0H
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: EEU-FC2A1R0H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC2A1R0H
Număr parc EEU-FC2A1R0H Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5087 pcs Fișa cu date EEU-FC2A1R0H.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune -
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 9.8mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume EEU-FC2A1R0H-ND
EEUFC2A1R0H
P19690TB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
capacitanță 1µF Aplicații Automotive