EEU-FC1V821LB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1V821LB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1V821LB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1V821LB
Număr parc EEU-FC1V821LB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 211378 pcs Fișa cu date EEU-FC1V821LB.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 1.459A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1V821LB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 30 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1V821B
EEU-FC1V821B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 131317 pcs
Descarca: EEU-FC1V821B.pdf
RFQ
EEU-FC1V820B
EEU-FC1V820B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 82UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 6003 pcs
Descarca: EEU-FC1V820B.pdf
RFQ
EEU-FC1V821
EEU-FC1V821