EEU-FC1J680
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1J680
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1J680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1J680
Număr parc EEU-FC1J680 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217983 pcs Fișa cu date EEU-FC1J680.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 263.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1J680
P10341
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 342 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1J561B
EEU-FC1J561B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 139406 pcs
Descarca: EEU-FC1J561B.pdf
RFQ
EEU-FC1J680BJ
EEU-FC1J680BJ
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL