EEU-FC1J391SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J391SB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1J391SB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1J391SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1J391SB
Număr parc EEU-FC1J391SB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 141635 pcs Fișa cu date EEU-FC1J391SB.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 1.268A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.69A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1J391SB
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 86 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații Automotive