EEU-FC1J180
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J180 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1J180
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1J180.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1J180
Număr parc EEU-FC1J180 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 191272 pcs Fișa cu date EEU-FC1J180.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1J180
P10337
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 18µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 18µF Aplicații Automotive