EEU-FC1H221S
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H221S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1H221S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1H221S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1H221S
Număr parc EEU-FC1H221S Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 113414 pcs Fișa cu date EEU-FC1H221S.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 747.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.15A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1H221S
P10326
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 110 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații Automotive