EEU-FC1C680
PanasonicPanasonic
EEU-FC1C680 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1C680
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1C680.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1C680
Număr parc EEU-FC1C680 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 253409 pcs Fișa cu date EEU-FC1C680.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 113.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1C680
P10242
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 800 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 68µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1C681B
EEU-FC1C681B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 414898 pcs
Descarca: EEU-FC1C681B.pdf
RFQ
EEU-FC1C681LB
EEU-FC1C681LB
Producători: Panasonic
In stoc: 470416 pcs
Descarca: EEU-FC1C681LB.pdf
RFQ
EEU-FC1C680B
EEU-FC1C680B
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL