EEU-FC1C122B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1C122B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1C122B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1C122B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1C122B
Număr parc EEU-FC1C122B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 370699 pcs Fișa cu date EEU-FC1C122B.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 1.152A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1C122B
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 45 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1200µF Aplicații Automotive