EEU-FC1A181B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A181B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1A181B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1A181B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1A181B
Număr parc EEU-FC1A181B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1111847 pcs Fișa cu date EEU-FC1A181B.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 188.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUFC1A181B
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 350 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.579" (14.70mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 180µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 180µF Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1A181H
EEU-FC1A181H
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 1040361 pcs
Descarca: EEU-FC1A181H.pdf
RFQ
EEU-FC1A182S
EEU-FC1A182S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 69991 pcs
Descarca: EEU-FC1A182S.pdf
RFQ
EEU-FC1A181
EEU-FC1A181