EEU-FC1A102LJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A102LJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-FC1A102LJ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: EEU-FC1A102LJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-FC1A102LJ
Număr parc EEU-FC1A102LJ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 583004 pcs Fișa cu date EEU-FC1A102LJ.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie FC Ripple Current @ Low Frequency 746.3mA @ 120Hz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume EEUFC1A102LJ Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 65 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-FC1A122B
EEU-FC1A122B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 111574 pcs
Descarca: EEU-FC1A122B.pdf
RFQ
EEU-FC1A122S
EEU-FC1A122S
Producători: Panasonic
In stoc: 101330 pcs
Descarca: EEU-FC1A122S.pdf
RFQ
EEU-FC1A102
EEU-FC1A102
Descriere: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL