EEU-ED2V220
PanasonicPanasonic
EEU-ED2V220 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2V220
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2V220.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2V220
Număr parc EEU-ED2V220 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85232 pcs Fișa cu date EEU-ED2V220.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 192mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUED2V220
P13551
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF