EEU-ED2G470B
PanasonicPanasonic
EEU-ED2G470B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2G470B
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2G470B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2G470B
Număr parc EEU-ED2G470B Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55673 pcs Fișa cu date EEU-ED2G470B.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 336mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume P19626CT
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF