EEU-ED2G100
PanasonicPanasonic
EEU-ED2G100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2G100
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2G100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2G100
Număr parc EEU-ED2G100 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115663 pcs Fișa cu date EEU-ED2G100.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUED2G100
P13540
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 10µF