EEU-ED2E470
PanasonicPanasonic
EEU-ED2E470 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2E470
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2E470.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2E470
Număr parc EEU-ED2E470 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81759 pcs Fișa cu date EEU-ED2E470.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 368mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 920mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUED2E470
P13535
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-ED2E680S
EEU-ED2E680S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
In stoc: 76484 pcs
Descarca: EEU-ED2E680S.pdf
RFQ
EEU-ED2E470S
EEU-ED2E470S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
In stoc: 68319 pcs
Descarca: EEU-ED2E470S.pdf
RFQ
EEU-ED2E220
EEU-ED2E220
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Descarca: EEU-ED2E220.pdf
EEU-ED2E330B
EEU-ED2E330B
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Descarca: EEU-ED2E330B.pdf
EEU-ED2E470B
EEU-ED2E470B
Descarca: EEU-ED2E470B.pdf
EEU-ED2E680SB
EEU-ED2E680SB
Descarca: EEU-ED2E680SB.pdf
EEU-ED2E470SB
EEU-ED2E470SB