EEU-ED2D470
PanasonicPanasonic
EEU-ED2D470 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-ED2D470
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Foi de date: EEU-ED2D470.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-ED2D470
Număr parc EEU-ED2D470 Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110931 pcs Fișa cu date EEU-ED2D470.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie ED Ripple Current @ Low Frequency 316mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 790mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUED2D470
P13525
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF