EEU-EB1V330SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1V330SB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-EB1V330SB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: EEU-EB1V330SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-EB1V330SB
Număr parc EEU-EB1V330SB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1433737 pcs Fișa cu date EEU-EB1V330SB.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie EB Ripple Current @ Low Frequency 46mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 59.8mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUEB1V330SB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF