EEU-EB1J470BJ
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J470BJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-EB1J470BJ
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-EB1J470BJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-EB1J470BJ
Număr parc EEU-EB1J470BJ Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 680410 pcs Fișa cu date EEU-EB1J470BJ.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie EB Ripple Current @ Low Frequency 94mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 122.2mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUEB1J470BJ
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-EB1J470S
EEU-EB1J470S
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 208289 pcs
Descarca: EEU-EB1J470S.pdf
RFQ
EEU-EB1J471B
EEU-EB1J471B
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
In stoc: 203497 pcs
Descarca: EEU-EB1J471B.pdf
RFQ
EEU-EB1J470
EEU-EB1J470
Descarca: EEU-EB1J470.pdf
EEU-EB1J470B
EEU-EB1J470B