EEU-EB1J330S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J330S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-EB1J330S
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: EEU-EB1J330S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-EB1J330S
Număr parc EEU-EB1J330S Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 348103 pcs Fișa cu date EEU-EB1J330S.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie EB Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEUEB1J330S
P13470
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.441" (11.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF