EEU-EB1H101SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1H101SB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EEU-EB1H101SB
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: EEU-EB1H101SB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EEU-EB1H101SB
Număr parc EEU-EB1H101SB Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 699194 pcs Fișa cu date EEU-EB1H101SB.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie EB Ripple Current @ Low Frequency 99mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 128.7mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume EEU-EB1H101SB-ND
EEUEB1H101SB
P19608TB
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EEU-EB1H1R0SH
EEU-EB1H1R0SH
Producători: Panasonic
Descriere: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 6748 pcs
Descarca: EEU-EB1H1R0SH.pdf
RFQ
EEU-EB1H1R0SB
EEU-EB1H1R0SB
Producători: Panasonic
In stoc: 4144 pcs
Descarca: EEU-EB1H1R0SB.pdf
RFQ
EEU-EB1H101S
EEU-EB1H101S
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL