EET-UQ2W121BA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2W121BA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-UQ2W121BA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Foi de date: EET-UQ2W121BA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EET-UQ2W121BA
Număr parc EET-UQ2W121BA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2895 pcs Fișa cu date EET-UQ2W121BA.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie TS-UQ Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.456A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETUQ2W121BA
P11934
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.658 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 120µF