EET-UQ2D122DA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2D122DA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-UQ2D122DA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Foi de date: EET-UQ2D122DA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EET-UQ2D122DA
Număr parc EET-UQ2D122DA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4890 pcs Fișa cu date EET-UQ2D122DA.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie TS-UQ Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EET-UQ2D122DA-ND
EETUQ2D122DA
P11847
Q1046565
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 166 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 166 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1200µF