EET-UQ2C152KA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2C152KA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-UQ2C152KA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Foi de date: EET-UQ2C152KA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EET-UQ2C152KA
Număr parc EET-UQ2C152KA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6692 pcs Fișa cu date EET-UQ2C152KA.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie TS-UQ Ripple Current @ Low Frequency 3.73A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.222A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETUQ2C152KA
P13775
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 133 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 133 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1500µF