EET-UQ2C122KA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2C122KA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-UQ2C122KA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP
Foi de date: EET-UQ2C122KA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EET-UQ2C122KA
Număr parc EET-UQ2C122KA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 1200UF 20% 160V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5319 pcs Fișa cu date EET-UQ2C122KA.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie TS-UQ Ripple Current @ Low Frequency 3.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.55A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETUQ2C122KA
P13772
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 166 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 1200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 166 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 1200µF