EET-HC2V681DA
PanasonicPanasonic
EET-HC2V681DA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-HC2V681DA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Foi de date: EET-HC2V681DA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile EET-HC2V681DA
Număr parc EET-HC2V681DA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6183 pcs Fișa cu date EET-HC2V681DA.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.38A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETHC2V681DA
P11796
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 244 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 244 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 680µF