EET-HC2S331KA
PanasonicPanasonic
EET-HC2S331KA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EET-HC2S331KA
Producator / Marca: Panasonic
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Foi de date: EET-HC2S331KA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EET-HC2S331KA
Număr parc EET-HC2S331KA Producător Panasonic
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14992 pcs Fișa cu date EET-HC2S331KA.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie TS-HC Ripple Current @ Low Frequency 1.42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.988A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume EETHC2S331KA
P14091
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 553 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 330µF